Alle uitslagen Kinjer OLS

25 juni 2019

Basisschool De Kwir uit Neer wint het Kinjer OLS! Het Ummeke gaat na vier jaar weer naar Neer. Van harte gefeliciteerd!

Wij kijken terug op een super Kinjer OLS en morgenvroeg om 10:00 kan iedereen terugkijken op een prachtige dag, want dan zendt L1 de optocht op televisie uit.

De volledige uitslag vind je hier:

Eindklassement Kinjer-OLS
Kinjer OLS te Sevenum
25-6-2019

Wedstrijdonderdeel Ummeke
1e prijs: De Kwir, Neer – Sint-Sebastianus Neer / Busse Sjötte Neer – Totaalsom: 707,17 88,40

Wedstrijdonderdeel Beste bielemannen
1e prijs na loting: De Hovenier, Montfort – Totaalsom: 740,00 – 92,50%
2e prijs na loting: De Kwir, Neer – Totaalsom: 740,00 92,50%
3e prijs: De Berensprong, Herkenbosch – Totaalsom: 738,00 92,25%

Wedstrijdonderdeel Beste bordjesdrager
1e prijs: De Hovenier, Montfort – Totaalsom: 712,00 89,00%
2e prijs: Hink Stap Sprong, Opoeteren – Totaalsom: 706,00 88,25%
3e prijs na loting: De Berensprong, Herkenbosch – Totaalsom: 694,00 86,75%

Wedstrijdonderdeel Beste commandant
1e prijs: Sint-Jozef, Merkelbeek – Totaalsom: 690,00 86,25%
2e prijs: Hubertusschool, Herten – Totaalsom: 688,00 86,00%
3e prijs: De Hovenier, Montfort – Totaalsom: 684,00 85,50%

Wedstrijdonderdeel Beste indruk (publieksprijs)
1e prijs: De Kwir, Neer – Totaalsom: 2070,00 86,25%
2e prijs na loting: Ulingshof, Venlo – Totaalsom: 2003,00 83,46%
3e prijs na loting: De Driehoek, Bocholt – Totaalsom: 2003,00 83,46%

Wedstrijdonderdeel Beste muziekkorps – creatief
1e prijs: De Kwir, Neer – Totaalsom: 716,00 89,50%
2e prijs: De Hovenier, Montfort – Totaalsom: 704,00 88,00%
3e prijs: De Driehoek, Bocholt 70%

Wedstrijdonderdeel Beste muziekkorps – echt
1e prijs: Hubertusschool, Herten – Totaalsom: 358,00 89,50%
2e prijs: De Zjwiek, Roggel – Totaalsom: 356,00 89,00%
3e prijs: Sint-Medardus, Wessem – Totaalsom: 348,00 87,00%

Wedstrijdonderdeel Beste tambour-maître
1e prijs: Hink Stap Sprong, Opoeteren – Totaalsom: 724,00 90,50%
2e prijs: Sint-Medardus, Wessem – Totaalsom: 720,00 90,00%
3e prijs: Hubertusschool, Herten – Totaalsom: 714,00 89,25%

Wedstrijdonderdeel Beste vaandeldrager
1e prijs na loting: De Kameleon, Grubbenvorst – Totaalsom: 702,00 87,75%
2e prijs na loting: De Kwir, Neer – Totaalsom: 702,00 87,75%
3e prijs: De Driehoek, Bocholt – Totaalsom: 700,00 87,50%

Wedstrijdonderdeel Beste vendeliers
1e prijs: De Kwir, Neer – Totaalsom: 708,00 88,50%
2e prijs: ‘t Spick, Beesel – Totaalsom: 700,00 87,50%
3e prijs: De Vlieger, Kaulille – Totaalsom: 698,00 87,25%

Wedstrijdonderdeel Beste yell
1e prijs na loting: Meander, Reuver – Totaalsom: 686,00 85,75%
2e prijs na loting: De Draaiende Wieken, Posterholt – Totaalsom: 686,00 85,75%
3e prijs na loting: Ulingshof, Venlo – Totaalsom: 684,00 85,50%

Wedstrijdonderdeel Mooiste bordje
1e prijs: De Vlieger, Kaulille – Totaalsom: 732,00 91,50%
2e prijs: De Kwir, Neer – Totaalsom: 730,00 91,25%
3e prijs: Hink Stap Sprong, Opoeteren – Totaalsom: 716,00 89,50%

Wedstrijdonderdeel Mooiste geheel
1e prijs na loting: De Kwir, Neer – Totaalsom: 716,00 89,50%
2e prijs na loting: De Kei, Beek (Bree) – Totaalsom: 716,00 89,50%
3e prijs na loting: De Berensprong, Herkenbosch – Totaalsom: 712,00 89,00%

Wedstrijdonderdeel Mooiste koningspaar
1e prijs: Ulingshof, Venlo – Totaalsom: 764,00 95,50%
2e prijs: De Kwir, Neer – Totaalsom: 752,00 94,00%
3e prijs: De Driehoek, Bocholt – Totaalsom: 748,00 93,50%

Wedstrijdonderdeel Mooiste marketentsters
1e prijs: De Kwir, Neer – Totaalsom: 746,00 93,25%
2e prijs: De Hovenier, Montfort – Totaalsom: 730,00 91,25%
3e prijs: Hink Stap Sprong, Opoeteren – Totaalsom: 728,00 91,00%

Wedstrijdonderdeel Mooiste vaandel
1e prijs na loting: Helibel, Sint-Huibrechts-Lille – Totaalsom: 698,00 87,25%
2e prijs na loting: De Kwir, Neer – Totaalsom: 698,00 87,25%
3e prijs: De Driehoek, Bocholt – Totaalsom: 694,00 86,75%

Wedstrijdonderdeel Schieten
1e prijs: De Berensprong, Herkenbosch – Totaalsom: 33,00 91,67%
2e prijs: De Kwir, Neer – Totaalsom: 33,00 91,67%
3e prijs: De Kei, Beek (Bree) – Totaalsom: 32,00 88,89%

Mooiste koningsvogel
1. Sint Dionysius Schinnen
2. De Wegwijzer Hunsel
3. 3K Kinrooi

Creatiefste tambour-maitre-stok
1. De Kingbeek Grevenbicht-Obbicht
2. Triangel Linne
3. Passe Partout Tegelen

Beste ritme/cadans trommel
1. Scholen De Horizon + De Dobbelsteen + De Krullevaar
Sevenum
2. Sint-Dionysius Schinnen
3. De Wegwijzer Hunsel

Creatiefste wapens
1. 3K Kinrooi
2. De Kingbeek Grevenbicht – Obbicht
3. Triangel Linne

Creatiefste commandantsabel
1. Passe Partout Tegelen
2. Scholen De Horizon + De Dobbelsteen + De Krullevaar
Sevenum
3. Sint-Dionysius Schinnen